Дневна НЛО активност над Веинскот, Њујорк

26 март, 20120
1

Погледнете го ова видео со неидентификуван летечки објект, кој леташе на Веин скот во Њујорк во саботата на 24-ти март.

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MOdi3Sfgg1o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/