Долга секси коса за 2012

3 февруари, 20120
0

Женствените долги фризури  се враќаат на голема врата во новата пролетна сезона. Но овој пат долгата коса треба да биде со многу волумен и природен изглед. Новите тенденции во однос на долгата коса ги имаат поставено своите акценти на природните бои и здравиот и негуван изглед на косата. Погледнете ја галеријата што следува во која ќе видите што стилистите ни подготвиле како инспирација за пролетва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber