Уште еднаш покажа дека сака “младо”! Деми Мур “смувала” другар на нејзината ќерка! :)))

3 февруари, 20120
demi_moore_is_desperate_for_zac_efron

Деми Мур му се “удварала” на Жак Ефрон, кој е дури девет години помлад од нејзиниот бивши, Ештон Качер.

За да заборави на разводот од поранешниот сопруг Ештон Качер, актерката постојано излегува и консумира дрога. Па поради тоа и заврши во болница,а во јавноста се појави и снимката од разговорот со брзата помош.

Актерката наводно на една забава, на која била со нејзината ќерка Румер Вилис, му се “пуштала” на Жак Ефрон кој е девет години помлад од Качер.

-Делуваше како да избегала со паметот, открива близок извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber