Досега невидени оригинални фотографии од Титаник

12 април, 20120
1

Погледнете ги овие оригинални фотографии од познатиот потонат брод Титаник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi