Тамара Еклстоун сака да се слика гола за Плејбој!

12 април, 20120
te

Наследничката на богатата империја Берни Еклстоун, Тамара неодамна изјавила дека сака да се слика гола за познатиот магазин Плејбој.

„Неколку пати до сега сум се сликала за магазини и списанија, ми се допаѓа тоа и секако дека би сакала да го повоторам, особено ако станува збор за Плејбој“, изјавила богатата наследничка.

„Толку многу познати лица го направија тоа, па зошто не би и јас? Размислував за тоа и ако добијам понуда сигурно ќе ја прифатам“, изјавила Тамара.

Иако таа е честа мета на медиумите, богатата наследничка истакнала дека озборувањата и трачевите за неа воопшто не ја интересираат.

„За себе сум слушнала толку лоши работи, но воопшто не обрнувам внимание на тоа. Не ме интерсираат“, истакнала 27 годишната Тамара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi