Доста им е од скандали…кралското семејство ја “протера” Пипа од Лондон!

12 мај, 20120
03.05pippa-middleton1

Според британските медиуми, Пипа Мидлтон го напушти Лондон.

Пипа Мидлтон размислува да се пресели во Америка. На почетокот сонуваше за Париз, но изгледа дека Америка и е попривлечна.

Причината за нејзината желба да се пресели, наводно се папараците кои ја следат на секој чекор, а кралското семејство врши притисок на помладата сестра на Кејт, поради нејзиното однесување и склоноста кон предизвикување на скандали.

Во една од клубовите во Париз, цела ноќ се забавувала под маска, а исто така ја поврзуваа и со француски плејбој.

Тоа поради сето ова,  се шпекулации дека кралското семејството сака да ја “сокрие“ на одредено време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi