Духовита Викторија Бекам: Го држи Дејвид за… :)))

16 февруари, 20120
victoria-beckham-new-york-fashion-week-david-beckham-balls-400x285

Најчесто можеме да ја видиме како многу сериозна, но Викторија Бекам ја покажа и својата духовита страна.

Познатата Викторија позирала пред  голем плакат од својот сопуг на кој тој позира во долна облека, а раката ја подигнала до неговото “стратешко место”.

Фотографијата на својот Facebook профил ја објавил самиот Дејвид, а под неа оставил коментар: “Горд сум на својата сопруга која го фати Њујорк за топките”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma