Џастин Теру: Врската со Џенифер ме прави среќен!

16 февруари, 20120
image

Додека медиумите последниве денови пишуваа дека во врската не им цветаат рози, Џастин Теру го изјавил спротивното. Тој вели дека врската со Џенифер Анистон го прави среќен.

Актерот , режисер и сценарист почнал да се забавува со ѕвездата на “Пријатели” во мај минатата година, а заедно го снимиле и филмот “Wanderlust”.

“Јас разбирам дека постои љубопитност за нашата врска, но покрај тоа што ќе ви кажам дека сум многу среќен, не сакам повеќе ништо за тоа да зборувам”, изјавил Теру, пренесуваат американските медиуми.

Двојката пред пет месеци се преселија во заедничката куќа во Бел Ер, а Џенифер неодамна ги демантираше гласините дека очекуваат дете. Анистон и Теру за сега се грижат само за кучето кое го нарекоа Софи, за кое Џастин вели дека е “најслатко мало куче кое некогаш сте го виделе”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma