Џенифер Анистно нема да се венча :(((

25 април, 20120
Jennifer Aniston Honored On The Hollywood Walk Of Fame

Веста за свадбата на Џенифер Анистон повтори одекна во медиумите, но актерката побрза да ги негира гласините. Портпаролот на Џенифер Анистон и нејзиниот вереник Џастин Теру изјавија дека не планираат брак и дека не им е јасно од каде произлегле гласините.

“Како е возможно една од најпознатите двојки да отиде во Грција на одмор и да се пријави во хотелот, а никој да не ги забележи или фотографира?”, праша нивниот портпарол низ смеа.

Иако “изворите”, откриваа дека познатиот пар бил во хотелот Ellunda Beach Hotel на Крит, менаџерот на тој хотел не потврди дека Џенифер и Џастин никогаш биле таму.

Се чини дека медиумите овие гласини ги започнаа со цел Џенифер да изгледа љубоморен на веридбата на Бред Пит и Анџелина Џоли, и дека има за цел да прави свадба пред нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi