Колку години ќе и дадете?!?!?!

25 април, 20120
Sofia-Vergara

Убаво погледнете ја актерка Софија Вергара, а потоа размислете – колку години има? 🙂

Убавата актерка неодамна пред влезот на еден клуб доживеа една мала “непријатност“…обезбедувањето и побара лична карта за да докаже дека има 21 години. Софија немаше лична карта, а  обезбедувањето не попушти, па дури ниту пред нејзината убавина, шарм и убедувањето на нејзините пријатели дека таа е многу популарна.

Во секој случај, Софија таа вечер се врати во кревет порано, а ние ќе ви откриеме една мала тајна – таа има 39 години. Мора да признаете дека изгледа одлично!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi