Џенифер Анистон дила дрога!

10 април, 20120
јенифер

Џенифер Анистон и Џејсон Судикс ќе игра главна улога во комедијата “We are the Millers”.

Филмот зборува за дилер на дрога кој со лажното семејство, сопругата и две деца, тргнува на пат за слободно да може да шверцува дрога преку Америка.

Дилерот ќе го игра Џејсон Судикс, а сопругата Џенифер Анистон.

Сценариото за филмот “We are the Millers” ги пишуваат сценаристите на филмот “Wedding crashers” Боб Фишер и Стив Фабер, а ќе го режира Росон Тарбер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/