Убавата мама Бијонсе на плажа три месеци по породувањето!

10 април, 20120
1

Само пред три месеци познатата пејачка Бијонсе на свет ја донесе ќерката Блу Ајви, но тоа не и е пречка уште сега да ги покаже своите заносни облини.

Пејачката вчера била забележана со сопругот на плажата Сент Бартс, а на себе имала атрактивен едноделен костим за капење, црни очила за сонце и собрана коса. Овој пат со нив не била ќерката, па можеле слободно да уживаат на плажата.

Бијонсе веќе следниот месец ќе се врати на своите концертни обврски, а таа и Џеј Зи пред неколку дена, на годишницата од нивниот брак ги обновиле брачните завети. На церемонијата присуствувале и некои јавни личности како Опра Винфри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/