Џенифер Анистон е бремена?!?

21 април, 20120
anistonjustin625bhuidt

Џенифер Анистон потврди дека е бремена. Вести беше потврдено од страна на нејзиниот долгогодишен пријател Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон. Според американскиот таблоид Star, Џенифер и нејзиното момче Џастин Теру, во почетокот на април биле на вечера со Том и неговата сопруга, и наводно средбата била со цел Џенифер и Џастин да им ја соопштат среќната вест на пријателите.

Келнерот кој го служел веселото друштво им открил на медиумите дека било побарано од нивна страна да им обезбеди поголема приватност. “Џенифер се држеше за стомак…како да сака да сокрие нешто”, изјави еден од гостите во ресторанот. Исто така, Џенифер престана да пуши, а во текот на вечерта пиеше само вода. Иако Џенифер одбива да зборува за својата бременост, овој пат гласините не престануваат да циркулираат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi