Порно скандал во парламентот во Тајланд

21 април, 20120

За време на дебатата во парламентот, на екранот покрај главниот говорник се појавила порнографска фотографија и ги шокирала сите присутни.

Фотографијата од млада азијатка која носи само маица и седи со раширени нозе и се допира, на три пати по пет секунди се појавила на екранот, наместо слика од парламентарната сала.

Шокираните пратеници набргу ги исклучиле сите екрани. Сепак, локалниот фотограф успеал да го сними сето тоа и набргу да стане хит на интернет.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1m3Z3AfonfI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber