Џенифер Анистон: И на 40 години се чувствувам феноменално!

15 февруари, 20120
header_162322

Актерката Џенифер Анистон се соблече за магазинот GQ признавајќи дека никогаш подобро не се чувствувала во своја кожа како што се чувствува сега во 40 – тите.

Ѕвездата на серијата “Пријатели” во едиторијалот за магазинот GQ покажа совршено затегнато тело, а во интервјуто изјавила дека во 30 тите се чувствувала феноменално, но 40 тите се фантастични.

Џенифер открила дека се здебелила неколку килограми откако престанала со пушењето, но, судејќи според фотографиите, во тоа е тешко да се поверува.

Актерката зборувала за шпекулациите дека очекува дете со моменталниот партнер, Џастин Теру:

“Се чини дека публиката сака да родам, но јас со тоа не се оптеретувам. Ако се случи, нека се случи. Мирна сум и спокојна, бидејќи не се оптеретувам со тоа дека морам да имам дете”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma