Една од најдобрите до сега – колекцијата на Викторија Бекам! Заслужено!

15 февруари, 20120
0

„Нема ништо во колекцијата што не би го облекла и јас! Сакам се да носам!“ вака Бекам се изјасни за својата колекција и навистина сосема е во право.Колекцијата накратко ќе кажам ме воодушеви и е дефинитивно една од најдобрите што сум ги видела до сега. Екстремно женствено и елегантно, со совршени аксесоари и да не должам многу, погледнете па преценете сами! Колекција – Врв!!! Едно огромно браво за Бекам!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma