Што ли правела Андријана Лима за Денот на вљубените???

15 февруари, 20120
андријана лима

Андријана Лима и Марко Јариќ тројно го прославуваат Денот на вљубените! Тие на 14 февруари одбележуваат годишнина од брак и именден на својата ќерка Валентин. Секси манекенката имала интересни објави на Twitter…

Ангелите на Victoria’s Secret не подготвија за Денот на вљубените, а  14 февруари е особено важен за Андријана Лима! Таа на својот Twitter прогил збунувачки најави што ќе се случува ноќта помеѓу 14-ти и 15-ти февруари.

Секси манекенката не навикна на фотографии кои ги објавува на Twitter, а сега не затекна со пораката:

-Нема фотографии, вечерва е само за мене и мојот сопруг, а потоа го откри и својот “празничен изглед”.

-Црвен кармин, секси долна облека и високи потпетици, тоа е мојата комбинација за Денот на вљубените.

Се сомневаме дека овие фотографии ќе се појават на интернет, но само обидете се да замислите…Марко, блазеси ти J)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma