Џенифер Лопез пред нервен слом поради “Американски идол”?!?! :(((

4 февруари, 20120
jenniferlopezscryoutube322012

Џенифер Лопез речиси се расплака во последната епизода на “Американски идол”. Еден од кандидатките, Рејчел Ламб, се откажала од пеењето поради љубов, а по разводот таа одлучила да се обиде повторно. На аудицијата дојде со нејзината ќерка, а пред жирито го пееше хитот на Лорин Хил. “За љубовта некогаш правиш некои работи”, рече Џенифер и го спушти погледот надолу.

Бидејќи во моментот поминува низ развод, на Лопез особено ја трогнаа љубовните песни. Така што, речиси Лорен Греј ја расплака откако ја отпеа песната “One And Only”. “Токму сега ми требаше да ја слушнам оваа песна”, иронично искоментира Џенифер. И покрај врската со помладиот танчерк, се чини дека и недостасува нејзиниот сопруг.

httpv://www.youtube.com/watch?v=oKxbW7aFdyM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma