Новата трансформација на Ријана: Изгледа исто како стриптизета :(((

4 февруари, 20120
news_21019

Ријана повторно ја смени фризура и се сликаше во краток шорц и чизми па искоментира на Твитер дека личи на стриптизета.

Косата ја бланшираше за снимање на едиторијалот за магазинот Elle. Покрај, “жолтата“ боја Ријана, целосно ги исправи своите кадрици и сега има права коса.

На Твитер ја објави фотографијата и ги праша своите “пријатели“ – дали е секси. Покрај новата фризура има облечено чизми кои се речиси до нејзиниот задник!

– Точно е дека малку потсетувам на стриптизета во овие чизми – напишала под сликата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma