Џенифер Лопез се соблече за промоција на нејзиниот нов парфем!

12 февруари, 20120
glowingadHQ

За промоцијата на нејзиниот 18ти парфем, секси Џенифер Лопез позирала потполно гола.

Намачкана со масло, ги пкрила своите интимни делови, а сепак го открила своето тело.

42-годишната пејачка го промовира својот нов парфем “Glowing“ и тврди дека тој го претставува сето она што таа го сакала.

“Glowing e многу едноставен мирис. Суштината е природна, а сепак секси и заводлива, помалку њујоршка”, вели Џенифер. Парфемот е мешавина на ароматични ноти на бергам, мандарина и чемпрес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma