Џорџ Клуни лаже дека умира за да не мора да се жени!

16 декември, 20120
kluni

Џорџ Клуни е подготвен на се, само за да не застане прeд олтар.

На својата сегашна девојка Стејси Киблер и рекол дека не можат да се венчаат, бидејќи тој умира.  И набројувал болести од кои боледува, меѓу нив и маларија.

‘Стејси не му поверувала. Свесна е дека единствениот проблем на Клуни е неизлечливата ‘бракофобија’. Јасно и е дека тој навистина попрво би умрел, отколку да се ожени, знае дека саканот ја лаже само за да престане да го притиска с планови за венчавка’, изјавил близок извор на двојката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber