Чак Норис одлучи да се ‘пресмета’ со “Gangam style” – еве како!

16 декември, 20120
cak noris

Дали некогаш сте се запрашале што би направил Чак Норис кога конечно ќе му се здосади светскот хит ‘Gangnam Style’? Тука е одговорот!

Песната ‘Gangnam Style’ може да се слушне во секој  агол, а познатиот актер и експерт за боречки вештини тоа повеќе не може да го толерира! И одлучил нешто да превземе во врска со тоа.

Ако случајно и вам ви здосади да го слушате ово магахит од јужно-корејскиот пејач Пси, пресметката на Чак Норис може да ви се допадне!

Погледнете како Чак Норис ‘го возвраќа ударот” во видеото подолу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit