Обама во солзи поради масакрот во Конектикат

15 декември, 20120
Американскиот претседател Барак Обама очигледно со голема тага зборуваше за мерките кои е неопходно да се преземат по масакрот во основното училиште во Конектикат.

Додека зборува колкава тргедија е овој настан Обама постојано ги брише своите солзи.

“Претрпевме премногу трагедии“, рече Обама.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=41FFpbH5kdw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit