Еден од најскапите имоти во Бруклин, Њујорк

3 јануари, 20120
view-of-new-york-from-dumbo-penthouse

Овој неверојатен трократен апартман вреди 25 милиони долари и со тоа е еден од најскапите имоти во овој кварт. Тој се наоѓа на една од највисоките згради во Бруклин, Дамбо, и има прекрасен поглед на мостот Бруклин. Самиот апартман има лифт од стакло, а секој спрат има огромен ѕиден часовник. Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber