Едвај полнолетна, а веќе позира рамо до рамо со порно ѕвезда!:))))

9 февруари, 20120
taylor4

Американската актерка, пејачка и модел Тејлор Момшен позирала за магазинот FHM.

Покрај провокативните пози, Тејлор на фотографиите ја држи за гради порно актерката Џен Хазе. 18-годишната Тејлор, која се прослави со улогата Џени Хемфри во глобално популарната  серија Gossip Girl, ако судите според фотографиите има потенцијал за многу успешна кариера и во светот на моделирањето.

Во интервјуто за FHM. Тејлор ја истакнала својата љубов  кон Обединетото Кралство. “Ја сакам Велика Британија, го сакам тоа што тука скоро секогаш е облачно. Не сакам сонце. Само понекогаш посакувам да одам на плажа и да се сончам, но тоа е многу ретко. Дефинитивно би можела да живеам во Лондон. Го обожавам дождот”, изјавила Тејлор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma