Егзотичната Шанин Шаик е вистински мелем за очите :))) Гледајте и плакнете очи :)))

26 јануари, 20120
shanina_1

Згодната и убава австралиска манекенка Шанин Шаик не се појавува многу често во секси едиторијали, но кога ќе се појави, тоа е мелем за очи. Неодамна беше на насловната страница на списанието Jack. Во секси облека, но и во долна облека, која откри со што “располага“. Со одличниот изглед, совршеното тело и егзотичното лице заработи голем број на едиторијали. Шанин за својот помалку невообичаен изглед треба да се заблагодари на литванското потекло на мајка и  арапското потекло на татко и, па мешавината на гените очигледно го направила своето.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma