Експлозија на две “бомби” во Лондон :))))

20 јануари, 20120
2

Ако ви кажеме дека Лондон вчера го зафати “жежок бран” дали ќе ни поверувате? Секако дека нема… Но, ако ви кажеме дека причина за тоа се овие две “бомби”?

Тешко е да кажеме која е копија, а која оригинал! Но тоа е и поентата на реалити шоуто “Signed By Katie Price”, во кое се бира двојничка на старлетата Кети Прајс.

19-годишната Ејми Вилертон е победник на ова шоуи тоа со причина. Навистина неодоливо наликува на старлетата. Ејми стана нејзин штитеник што значи сега почесто ќе ги гледаме заедно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma