Елтон Џон помеѓу планина и плажа се одлучи за потоплата варијанта…Погледнете како се забавува на Хаваи :))

7 јануари, 20120
eltonjohn_davidfurnish

Половина од светските ѕвезди се на скијање по најпознатите планини, а другата половина се по плажите на јужната хемисфера, британскиот пејач Елтон Џон се одлучи за оваа потоплата варијанта. 64- годишниот Елтон со сопругот Давид Фурниш и нивниот едногодишен син Захариј одлично се забвуваат на Хаваите како совршена локација за одмор на целото семејство, по напорната минатогодишна турнеја.
Додека на плажата воглавно си игал “младиот татко” Давид, Елтон се смеел на гримасите малото момче додека седеле во блиското кафуле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber