Ен Хатавеј како проститутка!

31 март, 20120
y8h

Актерката Ен Хатавеј открила дека внесува само 500 калории на ден за да ослабне за улогата на проститутка.

Актерката јадела само јаболки и пиела саќе. Ен за новата филмска улога мора за три недели да ослабне седум килограми. Затоа моментално е на диета за да може ја игра улогата на проститутка.

Британските медиуми пишуваат дека наместо препорачаните 2000 калории на ден, актерката внесувала само 500.

Ова не е прв пат актерката да е на диета поради филмска улога. Минатата година таа исто така слабееше за улогата  на жена мачка во филмот The Dark Knight Rises. Тогаш таа земаше часови по јога, а јадеше само зеленчук, риба и овошје.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi