Ештон Качер поднесе документи за развод од Деми Мур

23 декември, 20120
demi_moore_ashton_kutcher

Актерот Ештон Кучер официјално побара развод од својата сопруга Деми Мур после седум години брак, ова за Деми е „идеален“ подарок за Божиќ.

Згодниот актер моментално е во врска со Мила Кунус, со која се познаваат уште од серијата „Луди седумдесетти“.

Во барањето за развод, Кучер ги наведува непремостивите разлики помеѓу сопружниците.

Во барањето за развод не е наведено дали тој и Деми склучиле предбрачен договор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit