Ештон не и ‘дава’ на Мила додека не ослабне!

31 декември, 20120
mila-kunis-ashton-kutcher-467
Ештон Качер смета дека неговата девојка Мила Кунис се запоставила поради улогата за која морала да се здебели и и’ го укинал сексот и на тој начин ја мотивирал да биде на диета.
Мила поради улога во филмот “Крвни врски“ морала да се здебели повеќе од 10 килограми, а нејзиното момче Ештон Качер се загрижил дека таа нема мотивација по снимањето да ги намали килограмите, па затоа осмислил пеколен план.
“Ештон и рекол дека нема да има секс додека не ослабне“, открил пријател близок на оваа двојка и додал дека Ештон смета дека на тој начин ќе ја мотивира девојката повеќе да се грижи за себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit