Ете и тоа го има! Го убила вилицата! ;(((

5 февруари, 20120
j5

Еден 74 годишен пензионер од Тајван, починал откако ја проголтал вилицата за време на секс со проститутка.

Пензионерот, идентификуван само како Чен, се онесвестил по 30 минутен секс со 62 годишна проститутка. Тој веднаш бил однесенво болница каде лекарите ја констатирале причината за неговата смрт. Подоцна лекарите ја пронашле неговата вилица заглевена во грлото.  „Падна на креветот, очите му беа отворени, не мрдаше, го тресев и се обидував да го разбудам“, изјавила проститутката.

Проституцијата инаку, во Тајван е забранета, па така припадничките на најстариот занает, но не и нивните клиенти плаќаат казни и по 700 евра доколку бидат фатени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber