Ева Лонгорија е прогласена за жена на годината! Богами добро “парче” :)))))

31 јануари, 20120
eva longorija

Актерката Ева Лонгорија се појавила на настанот во Лас Вегас каде е прогласена за жена на годината. Лонгорија (36) која е најпозната по улогата од серијата “Очајни домакинки” била облечена во црн долг фустан со примамливо деколте.

“Следно е снимањето за L’Oreal, а потоа одам во Лас Вегас на Black & White Bal. Ви благодарам што ја цените мојата работа”, објавила Ева на својот Twetter профил.

Лонгорија добила награда во театар во Невада, кој секоја година ги наградува успешнитежени во светот на уметноста и забавата. Евего посетила ресторанот кој го поседува во Вегас, а и се придружила и Холи Медисон, поранешната девојка на милијаредерот и сопственик на Плејбој, Хју Хефнер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma