Ева Лонгорија предизвикала сообраќајка, а оштетениот возач среќен, бидејќи го добил нејзиниот број :))

10 февруари, 20120
eva-longoria

Актерката Ева Лонгорија предизвикала помала сообраќајна несреќа во Лос Анџелес. Несреќата се случила во средата попладне кога удрила во друг автомобил со своето BMW.

Според американските портали, предизвикана е мала материјална штета, а Ева и возачот на другиот автомобил не претрпеле физичка повреда.

Интересно е тоа што сведоците тврдат дека возачот на другиот автомобил не бил воопшто лит на Ева, а особено се возбудил откако таа му го дала телефонскиот број за да се договорат за исплата на штетата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma