Ете и тоа го има во Србија! Во Нови Сад се сончаат на минус 27 степени! :)))

10 февруари, 20120
2

Додека оние од Сараево сакаа да се фрлаат по гаќи во снег, во Белград бордаа по улиците, е сега нов тренд од Нови Сад, сончање на минус 27 степени.

Само што ќе им е кукла на дување не разбираме… 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber