Мајката на Ким Кардашијан како секс советник, парче прави и на 56 години :))))

10 февруари, 20120
kris

Крис Џенифер, 56-годишната реалити ѕвезда и мајка на глобално познатата старлета Ким Кардашијан, потпишала уште еден промотивен договор. Овој пат ќе промовира производи за подобрување на сексуалното задоволство. Се работи за посебни етерични масла кои го зголемуваат сексуалното задоволство кај жените со зголемување на нивното чувство за допир, што е и клинички докажано. Ги испробала и самата Крис и е воодушевена од нивното влијание, па сега и на другите сака да им промовира “одличен секс”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma