Еве кој најдобро ја разбирa: Џенифер Анистон ја теши Деми Мур

8 јануари, 20120
dzenifer i demi

Холивудските актерки, како и сите останати луѓе, најбрзо се зближуваат во невоља.Тоа го докажаа Џенифер Анистон, која поминала низ јавен развод со холувудскиот актер Бред Пит и нејзината колешка Деми Мур која побарала утеха и совет поради разводот со Ештон Качер.
Откако го помина и првиот Божиќ сама, без поранешниот маж со кој беше во 6 години во брак, 49 – годишната Деми имала потреба од рамо за плачење. Кој може да го направи тоа подобро, ако не некој кој поминал низ исто јавно понижување од саканата личност: ”Деми лувствува дека Џенифер точно знае како е да бидеш јавно понижен. Бидејќи ја прочитала секоја можна книга за самопомош и се извлекла од кризата, и и помогнала на Деми да напише објава за разводот со Ештон”, открил близок извор до актерката.
42 – годишната Џенифер дури и го позајмила својот јога инструктор на Деми и своите приватни готвачи. Двете актерки се зближиле кога заедно режирале еден од филмовите во серијалот за рак на дојката, непосредно пред распаѓањето на бракот на Деми во ноември минатата година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber