Фантастични пролетни фризури со многу обем

3 април, 20120
7

Кога зборуваме за модерни пролетни фризури, не можеме да не спомнеме за фризурите со многу обем. Ваквиот стајлинг секогаш бил вистински магнет за внимание. Сезонава, како што можете да видите, изборот на различни стилови е навистина безкраен. Секоја жена што се грижи за себе треба да има секогаш средена коса, а не би било лошо тоа да биде според најактуелните тенденции. За пролетта на 2012, стилистите препорачуваат коса со многу обем. Изгледа сексапилно и модерно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi