Kube Hotel – Преубав интимен хотел лоциран во Париз

3 април, 20120
1

Иако немаме ништо против поголемите ланци на хотели, тимот на попара.мк повеќе ги преферира помалите и не толку познати хотели. Еден од нашите лични фаворити стана Kube хотелот кој е лоциран во преубавиот Париз.

Дизајниран од Рејмонд Морел и Кристијан Дерој, овој хотел има такви елементи кои ги оставаат неговите гости превоодушевени. Има 26 соби и 15 апартмани. Секоја соба има џакузи, прекрасен кревет кој има LED светла под него кои ги менуваат боите, и секако преубави глетки од неверојатниот Париз. Навистина прекрасен хотел!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber