Faralli & Mazzanti Mugello

3 февруари, 20120
Faralli-Mazzanti-Mugello-teasers-0

Mugello, ќе започне со изградба овој месец со план за само околу пет единици годишно производство. F & M сеуште не ги објавиле сите технички информации околу Mugello, па сега за сега, ќе мора да се впуштиме на базата на претпоставки.

Секако дека нема да ви помогнат затемнетите почетни слики, односно ефектот на силуета да ја препознаете секоја линија на возилото, Mugello сака да биде мистериозен по малку. Дизајниран е од страна на Luca Mazzanti и Zsolt Tarnok, на кого можат да се видат некои сериозни акциони LED светла на предниот и задниот дел, како и централен хромиран издув што не потсетува на Lamborghini Aventador, уникатен “airscoop” на покривот, доволно елементи на мускулатурата на еден супер-автомобил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber