Фармерки со откачени принтови

27 јануари, 20120
farmerke sa ludim printevima 7

Ви го претставуваме еден од најновите и најинтересните трендови во светот на модата, а тоа се фармерките со откачени принтови и дезени.

Она што треба да го знаете кога купувате вакви фармерки е фактот дека тие треба да бидат со skinny крој, односно припиени до телото. Исто така, кога носите вакви фармерки треба да внимавате горниот дел од облеката да биде еднобоен.

Skinny фармерките најдобро одговараат со чевли со високи потпетици и чизми, така ќе изгледате многу секси, но исто така може да изберете и удобни хеланки, но никако чевли со ниска штикла или патики.

Фармерките со откачени принтови се омилени на многу познати ѕвезди, како Кејти Холмс, Ники Хилтон и Сара Џесика Паркер, кои изгледаат навистина одлично во нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma