Фото: Заледената Европа од студениот бран!

2 февруари, 20120
zima5_462462S0

Ниските температури не ги има само кај нас, погледнете како изгледаат дел од европските градови.

Белорусија
Франкфурт на Одра
Хелсинки
Минск
Дрезден
Дрезден
Замрзнат дел од Црното море во Романија

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber