Фотографии од карневалот во Уругвај! :)))

10 февруари, 20120
URUGUAY-CARNIVAL-LLAMADAS

Додека течат подготовките за најголемиот карневал во Рио, како загревање во Јужна Америка се случува уште еден карневал во Уругвај.

Погледнете ја атмосферата од овој настан!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber