Ги изненади фановите: Неверојатно признание на Лејди Гага!

19 април, 20120
lady_gaga_live_in_manila_2012

Лједи Гага често умее да ја изненади и шокира публиката со својот изглед, изјави и потези, а последниот шок пристигна во форма на неочекувано “признание” на Твитер!

Иако помеѓу фановите на Бритни Спирс и Лејди Гага веќе долго време владее нагативна атмосфера изгледа дека оваа ситуација не важи кога односот на споменатите пејачки е во прашање.

Всушност, во текот на вчерашниот ден Бритни била една од најпопуларните личности на Твитер, а најголем број на луѓе твитале WillAlwaysLoveBritney.

Меѓутоа, најголемо внимание, а кај некои дури и шок и неверување, предизвикал твитот кој го поставила Лајди Гага.

-Вистинските фанови никогаш нема да ја напуштат #WillAlwaysLoveBritney. Некои ѕвезди навистина се прекрасни како што мислиме дека се – објавила Гага.

Со споменатиот твит Гага објавила и фотографија од чаша со принт од Бритни.

Ете, Гага сепак признала дека е фан на Бритни! Што се следно?!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber