Гламур од H&M за сеозната пролет/лето 2012

22 април, 20120
ny89

Модниот бренд создава се повеќе луксузни парчиња облека и не импресионира со глауморзниот изглед. Шведскиот бренд ќе лансира колекција која ќе може да се најде во избрани продавници ширум светот.

Брендот ќе лансира ексклузивна колекцијаза црвениот килим, но и редовна колекција дизајнирана за целото семејство, жени, мажи и деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi