Голи луѓе на улица облечени во боја :))

28 јануари, 20120
naked people wear paint on street 4

Ѕирнете ја оваа интересна идеја. Дали и вие би се согласиле да шетате вака по улица. Можеби е убаво чувството доколку добро ве „облечат”. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma