Гордо го покажа новиот прстен од поранешниот вереник!

12 декември, 20120
la-et-mg-crystal-harris-hugh-hefner-engagement-ring-20121211

Плејбој зајачицата Кристал Харис одлучила на сите да им го покаже прстенот кој овие денови ја краси нејзината рака.

“За оние кои ме замолија да им го покажам прстенот еве го… Мојот веренички прстен кој ми го подари мојата љубов Хју Хефнер”, напишала 26 годишната убавица Кристал Харис на својот Твитер профил и ја задоволила љубопитноста на многубројни фанови.

Интересно е дека ова е веќе втор скапоцен веренички прстен кој Кристал го добила од 86 -годишниот основач на Плејбој. Првиот, всушност го продала откако во јуни 2011 година ја откажа венчавката со Хју само неколку дена пред датумот на закажаната венчавка.

Сепак, се чини дека познатиот пат кои се смириле пред неколку месеци, сега се многу среќни и не се осврнуваат на бурното минато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber