Градоначалникот на Загреб ќе се откаже од сексот! Прочитајте зошто?! :)

31 мај, 20120
y87

Ќе се откажам од сексот акок нашите победат на европското првенство!

Зградоначалникот на Загреб е страствен љубител на фудбалот, коментирајќи го престојното европско првенство во Украина и Полска, изјавил на што се е подготвен да направи ако хрватите освојат титула.

Како гостин во една радио емисија градоначалникот изјавил: „Ќе се откажам од сексот цела година ако нашите освојат титула на европското првенство“.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris