Грешки и мани на познатите?! Ма нееее, па нели они се совршени :))))

1 јануари, 20120
1524

И славните кои трошат голем дел од времето за да изгледаат совршено пред камерите , сепак се луѓе со мани, кои прават грешки во стајлинг или едноставно годините ги стигнале. Еве докази, посебно корисни ако некогаш се видите на некоја фотка и не изгледате како што сте очекувале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit