Гвин Стефани одлучила да стави крај на десетгодишниот брак!

27 јануари, 20120
gwen_stefani_and_gavin_rossdale_arent_boring_parents

Меѓу познатите како да завладеа “треска” на прекини на врски и разводи. Откако објавивме дека се разведува Хајди Клум и пејачот Сол, пристигна веста дека дојде и крајот на десетгодишниот брак на Гвин Стефани и фронтменот на групата Гевин Буш Росдал.

Брачното советување било неуспешно, Гвен Стефани и Гевин Росадл постојано се расправаат.

Неименуван извор вели дека раводот на оваа двојка е неизбежен.

Наводно, Гвен неможе да се носи со “темното минато и неверството” на спругОТ. Да ве потсетиме, Гевин две години беше во брак со Гвен пред да и открие дека има ќерка со поранешната девојка.

Исто така, Кортни Лав тврди дека била во врска со рокерот иако тој бил во брак со Гвен.

“Таа секогаш се прашува какви тајни сеуште чува Гевин”, изјавува неименуван извор, додавајчи дека пејачката понекогаш се чувствува како да не го познава својот сопруг.

Познатата двојка која има две деца, не коментирале за наводите за развод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma